O mnie

Nazywam się Agata Bińczyk. Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie uzyskałam tytuł magistra psychologii.

Psychologia jest moją pasją, w związku z czym stale kształcę się w tej dziedzinie. Szczególnie bliska jest mi tematyka zdrowia psychicznego i psychoterapii osób cierpiących z powodu zaburzeń psychicznych. Od ponad trzech uczęszczam do jednej z najlepszych szkół psychoterapii poznawczo-behawioralnej CBT-EDU w Warszawie. Szkoła ta jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej, którego jestem członkiem. Aktualnie jestem w trakcie procesu uzyskiwania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. W związku z tym moja praca podlega systematycznej superwizji, tj konsultacji z innymi doświadczanymi i przeszkolonymi psychoterapeutami, którzy oceniają moje metody terapii i w razie konieczności pomagają w zaplanowaniu jak najlepszej pracy z pacjentem.
Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałam głównie w czasie stażu klinicznego na Oddziale Psychiatrycznym Tomaszowskiego Centrum Zdrowia, a także w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi.

Ukończyłam także studia podyplomowe o kierunku Psychologia Transportu na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam wpis do ewidencji psychologów uprawnionych do wykonywania badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu oraz wpis do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną (Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego). Jestem również uprawniona do wykonywania badań psychologicznych w zakresie profilaktycznej opieki nad pracującymi.


Agata Bińczyk – ZnanyLekarz.pl

 

Certyfikat Firma Godna Zaufania

fgz_sticker_small